خانه / تابلو اعلانات سایت

تابلو اعلانات سایت

۱۳۹۶/۰۳/۱۲

همونطور که میدونید سایت روستای قصابکلا چند وقتی هست که بروزرسانی نمیشه. شاید این موضوع به خاطر وجود شبکه های مجازی خصوصا کانال تلگرامی و اهمیت بیشتر ما به این کانال به جهت بیشتر در دسترس بودن این نوع شبکه ها باشه.

به همین خاطر رباتی رو طراحی کردیم تا مطالب کانال روستای قصابکلا میانده رو به وبسایت رسمی روستا انتقال بده.

فعالیت این ربات از این تاریخ شروع شده. با ما همراه باشید.

_________________________________

۱۳۹۴/۰۲/۰۳

متاسفانه سایت ما مورد حمله ی هکر ها قرار گرفته بود و سایت در دسترس نبود.

از عزیزان بازدید کننده عذر خواهی میکنیم.

———————

۱۳۹۳/۰۸/۲۳

انجمن گفتگو

بنا به درخواست های بازدید کنندگتن مبنی بر ایجاد انجمن گفتگو در سایت، این انجمن ساخته شد و از منوی “امکانات” قابل دسترسیه.

توضیحی در مورد چگونگی کار با انجمن:

اول باید با نام کاربری خودتون وارد سایت بشید. اگه تا الان ثبت نام نکردید از ابزاری که در بالای “نوشته های تازه” وجود داره ثبت نام کنید. به این صورت که یه نام کاربری برای خودتون انتخاب میکنید و بعدش ایمیل خودتون رو وارد میکنید و بعد یه رمز برای خودتون انتخاب میکنید و اون رو در دو کادر “رمز عبور” و “تکرار رمز عبور” وارد میکنید و روی دکمه ی عضویت کلیک میکنید. حالا شما عضو سایت شدید. 

توجه: بهتره که آدرس ایمیل خودتونو درست وارد کنید چون برای اطلاع رسانی ها لازم میشه. اگه آدرس ایمل ندارید میتونید طبق این الگو یه آدرس ایمیل بنویسید: a@b.c ایمیل بعد از ثبت نام هم قابل تغییره.

وقتی وارد انجمن گفتگو میشید چند تا انجمن موجوده. روی انجمن دلخواه کلیک میکنید و موضوعاتش نمایش داده میشه. میتونید وارد هر موضوع بشید و یا یه موضوع جدید شروع کنید و اولین پست رو بنویسید. بعد از وارد شدن به موضوع کادری برای پست مطلب (نوشتن پاسخ) هست که میتونید ازش استفاده کنید.

—————

۱۳۹۳/۰۸/۲۱

نظرات

به خاطر درخواست بازدیدکنندگان، دیگه برای ارسال نظرات نیاز به وارد کردن آدرس ایمیل و آدرس وبلاگ نیست. لطفا دیگه کسی بهانه نیاره.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


6 + = 15

Heads up! You are attempting to upload an invalid image. If saved, this image will not display with your comment.